Esate čia:  PradžiaPaslaugosTinklalapių, svetainių kūrimas

Kuriant tinklalapį svarbiausia - lankytojas

Kuriant tinklalapį svarbiausias uždavinys yra jo patogumas lankytojui. Jei lankytojas iš karto perpras tinklalapio veikimo, navigacijos principus, jausis saugus naršydamas tinklalapyje, lengvai ras norimą informaciją, tuomet šis lankytojas maloniai apsilankys šioje svetainėje ir kitą kartą, naudosis pateikta informacija ir paslaugomis.

Savo darbo praktikoje išmokome pritaikyti šias bei kitas tinklalapio kūrimo žinias. Todėl galime Jums pasiūlyti ne tik tinklalapį su turinio valdymo sistema (TVS), bet ir korporacinį sprendimą klientų valdymui ar informacijos pateikimui.

Todėl gebame sukurti kokybišką svetainę:

Web 2.0 ir Ajax

Didžiuojamės būdami vieni iš pirmųjų Lietuvoje, kurie pradėjo aktyviai taikyti Web 2.0 standartus bei Ajax technologijas. Šių dviejų naujovių dėka interneto galimybės vėl plečiasi. Galime sukurti tinklalapį, kuris ne tik atvaizduoja turinį, tačiau pats tinklalapis tampa interaktyvia sistema. Ajax technologijos dėka galima itin paspartinti svetainės sąveiką su vartotojų, mažinti tarnybinės stoties bei interneto linijos apkrovas.

Jus domina ne tik paprasto ar vidutinės apimties tinklapio kūrimo paslaugos? Daugiau apie portalų kūrimo paslaugas rasite čia.

Susidomėjote? Tuomet susisiekite su mumis norėdami daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti pasiūlymą dėl konkretaus projekto.