Esate čia:  PradžiaPaslaugosSEO - Optimizavimas paieškos sistemoms

SEO - Optimizavimas paieškos sistemoms

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) - tai procesas, kurio metu siekiama sutvarkyti tinklalapį taip, kad jis būtų randamas pirmuosiuose paieškos sistemų puslapiuose. Paprastai tikslas yra pakliūti tarp 10 pirmųjų paieškos rezultatų įvedant pasirinktą tikslinę frazę (angl. "keyword"), tokiu būdu pritraukiant kokybiškiausią vartotojų srautą, kurie ieško produktų ar paslaugų internete.

Kur reikalingas SEO?

Kokybiškas tinklalapio optimizavimas paieškos sistemoms sprendimas - efektyvesnė priemonė nei interneto reklama. SEO verta rinktis dėl žemų vartotojo pritraukimo kaštų, laiko sąnaudų, kokybiško lankytojų srauto bei greitų ir ilgalaikių rezultatų.

SEO esmė

Sukūrus ir patalpinus tinklalapį internete, apie jį žinos tik nedidelė dalis tiek esamų, tiek potencialių vartotojų. Daugelis ieškos Jūsų prekių ar paslaugų internete, todėl Jūsų tinklalapio tikslas yra įsisprausti į paieškos sistemos rezultatų pirmąsias vietas ir ten gauti geriausius reitingus. Geros pozicijos reiškia daugiau svetainės lankytojų, o jie – tai būsimi klientai, kurie lemia didesnius pardavimus ir pelną.

SEO pagrindinis uždavinys yra pasiekti ir atvesti į Jūsų svetainę tikslinę auditoriją pasinaudojus paieškos sistemomis.

Visa tai veda į:

Tinklalapis po jo optimizavimo tampa greičiau užkraunamas, palengvėja navigacija, smarkiai išauga panaudojamumas (angl. "usability").

"made.By" SEO sprendimas Jūsų svetainei

Mes turime pilną kompleksą priemonių profesionaliai Jūsų svetainės optimizacijai.

Siūlome Jums pilną sprendimą, į kurį įeina:

Siūlome šias su tinklalapių optimizavimu susijusias paslaugas:

 

Susidomėjote? Tuomet susisiekite su mumis norėdami daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti pasiūlymą dėl konkretaus projekto.