Esate čia:  PradžiaPaslaugosElektroninė komercija, e-komercija

Elektroninė komercijos sistema - kas tai?

Elektroninės komercijos sistema - elektroninės prekybos modelis, kurio paskirtis yra tiesioginė prekių bei paslaugų pasiūla ir pardavimų skatinimas internete. Elektroninė komercijos sistema galėtų būti:

Kuo elektroninė komercijos sistema naudinga Jums?

Elektroninė parduotuvė gali būti papildoma niša prekėms parduoti arba atskira veikla. Įdiegus elektroninę parduotuvę mažinamos reklamos, tiekimo išlaidos, atveriamos naujos rinkos, dinamiškesnis tampa naujienų ir naujų produktų pateikimas, geriau pasiekiami vartotojai.

Kuo elektroninė komercijos sistema naudinga Jūsų klientams?

Elektroninė komercijos sistema suteikia galimybę neišeinant iš biuro užsisakyti ne tik prekes ir paslaugas internetu, bet ir gauti informaciją apie užsakymo vykdymą, keisti jo detales, realiu laiku bendrauti su vadybininkais bei gauti operatyvią pagalbą.

WebStudio TVS su e-komercijos moduliu - visa ko reikia Jūsų pardavimams internete automatizuoti.

Svarbiausias "made.By" tikslas– sprendimas, suteikiantis aiškų verslo rezultatą klientui: sąnaudų mažinimą, efektyvesnį kompanijos vidaus ir išorės procesų panaudojimą, pelno didėjimą. Jūsų kompanijai pasiūlysime labiausiai tinkančius sprendimus bei įgyvendinsime juos nuo A iki Z.

Susidomėjote? Tuomet susisiekite su mumis norėdami daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti pasiūlymą dėl konkretaus projekto.